Witamy Absolwentów, a w szczególności uczestników Zjazdu.

Zjazd Absolwentów z okazji 90-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie przeszedł do historii.
Poniżej garść informacji podsumowujących:

  • Część oficjalną i widowisko rocznicowe w amfiteatrze obejrzało ok. 700 osób.
  • Lista uczestników Zjazdu przekroczyła liczbę 500, z czego blisko 20% podjęło decyzję dopiero w dniu Zjazdu.
  • W Balu Absolwentów wzięło udział 430 osób. Było to prawie dwa razy więcej od liczby deklaracji balowych na dwa dni przed Zjazdem. Tak duża liczba decyzji "w ostatniej chwili" spowodowała pewne kłopoty z miejscami na Balu. Staraliśmy się je rozwiązywać szybko i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.
  • Mamy nadzieję, że organizacja uroczystości i zaprezentowany program spełniły Wasze oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że nie uniknęliśmy błędów, lecz wierzymy, że nie przesłonią one pozytywnego wrażenia z całości imprezy. Liczymy, że włączycie się aktywnie w działalność Stowarzyszenia, co zapewni bezbłędną organizacje i atrakcyjną propozycję uroczystości 100-lecia naszego Liceum. Prosimy, przysyłajcie oceny i komentarze - weźmiemy je pod uwagę.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam doprowadzić to "dzieło" do szczęśliwego finału.
  • Filmy i zdjęcia z uroczystości można zamawiać pod adresami:
  • Robert Szymczak e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: 067 255 54 39 lub 504 03 70 70; 64-700 Czarnków ul. Kościuszki 47/3
  • AR "Amicius", ul. Staszica 14, 62-035 Kórnik; tel. 602 745 631; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą zabawę.

Komitet Organizacyjny

Poniższe zdjęcia prezentujemy dzięki uprzejmości i za zgodą Pana Mariusza Łukasiaka.

\r\n