Serdecznie zapraszamy do korzystania z biblioteki wirtualnej MOL NET+. Dzięki temu możecie sami przeglądać zasoby biblioteczne, korzystając z katalogu OPAC. Macie też możliwość rezerwacji książek drogą internetową. Logując się do systemu, możecie śledzić informacje o tym, jaką książkę ostatnio wypożyczyliście, co „zalega” na Waszym koncie i kiedy powinniście oddać, by nie przekroczyć terminu zwrotu.

Link do katalogu biblioteki MOL NET+

Katalog możecie przeglądać bez logowania, żeby jednak móc zarezerwować książkę wybraną w katalogu należy przejść do strefy logowania (ikona z kluczami) i posługując się adresem e-mailowym i hasłem, które używacie w edzienniku, zalogować się na swój profil

Po zalogowaniu wyszukujecie interesującą Was książkę, sprawdzacie jej dostępność i dokonujecie rezerwacji, klikając w „Rezerwuj”.

Książka, którą wybraliście zostanie dla Was zarezerwowana w chwili, gdy na swój adres e-mailowy otrzymacie wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji. Pocztą elektroniczną otrzymacie też przypomnienie, że zbliża się termin zwrotu książki.

Zachęcamy do wybrania lektury na długie wieczory...


Godziny pracy biblioteki szkolnej:

PONIEDZIAŁEK – 900 – 1300

WTOREK – 1015 – 1415

ŚRODA – 1100 – 1200    

CZWARTEK – 1200 – 1500

PIĄTEK – 1030 – 1330