Dnia 7 października Nasza szkoła wzięła udział w mistrzostwach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt.

Do walki stanęło łącznie 7 szkół ponadpodstawowych: Edukacja Lubasz, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Zespół Szkół Technicznych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące z Trzcianki, Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych z Trzcianki, Liceum Ogólnokształcące w Wieleniu, Zespół Szkół w Wieleniu. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn damskich i 7 męskich. Bieg sztafetowy polega na pracy zespołowej, na sukces drużyny pracowało 6 zawodników. W żeńskiej reprezentacji naszej szkoły: Olga Majewska, Marta Szpotek, Agata Fąka, Alicja Zielsdorf, Dagmara Sikora,Emilia Skrzeczowska, Olga Begier oraz Daria Hajman. W męskiej zaś: Gracjan Głowacki, Michał Gorajski, Paweł Gorajski, Tomasz Maluśki, Franciszek Pawłowski, Maciej Piątek i Łukasz Sroka. Dziewczęta miały do przebycia trasę 800m, natomiast chłopcy 1000 m. Poziom był bardzo wysoki, gdyż na starcie spotkali się pasjonaci oraz profesjonaliści tego sportu. Nasze koleżanki wywalczyły sobie czwarte miejsce w klasyfikacji. Łączny czas w jakim dziewczyny ukończyły trasę wyniósł 25 minut i 29 sekund. Na podium stanęły: pierwsze miejsce, grupa dziewcząt z Edukacji Lubasz, drugie miejsce dziewczęta z LO w Trzciance, trzecie miejsce Zespół Szkół Czarnków. Wśród chłopców drużyną z najlepszym czasem, a tym samym zwycięzcami są koledzy z naszej szkoły. Bieg ukończyli z łącznym czasem 20 minut i 53 sekund, Natomiast drugie miejsce zdobył zespół szkół w Czarnkowie. Na trzecim miejscu uplasowała się Edukacja Lubasz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność za godne reprezentowanie szkoły. Dziękujemy szczególnie naszym wuefistom , którzy dobrze nas do tych biegów przygotowali i nie tracili w nas wiary .

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.