to">Dnia 16.11.2021 odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców. Po eliminacjach, które odbyły się 2 tygodnie wcześniej do rywalizacji w turnieju rozgrywającym się systemem pucharowym w Lubaszu przystąpiły cztery szkoły: LO Trzcianka, ZST Trzcianka, Edukacja Lubasz i LO Czarnków.

W pierwszym półfinale reprezentanci z naszej szkoły zagrali z uczniami ZST Trzcianka. Po emocjonującej grze tablica wyników pokazywała wynik 10:6 dla naszych szczypiornistów, dając awans do finału. W drugim półfinale Edukacja Lubasz musiała stawić czoła LO Trzcianka. Mecz na wysokim poziomie zakończył się wynikiem 7:10, korzystnym dla trzcianeckiej szkoły. Mecz o 3 miejsce rozegrał się między Edukacją Lubasz, a ZST Trzcianka. Nikt nie chciał wrócić do domu z pustymi rękami, ale to gospodarze turnieju okazali się lepsi, zwyciężając 14:8.

W finale, w którym udział wzięły LO Czarnków i LO Trzcianka można było wyczuć duże zaangażowanie i determinację. Po pierwszej, zaciętej połowie Trzcianka miała jednopunktowe prowadzenie, jednak w pierwszej akcji drugiej połowy wykorzystaliśmy naszą szansę i na tablicy widniał remis 5:5. W czasie kilku następnych akcji nasi rywale stworzyli kilkubramkową przewagę. Czas uciekał i nasi zawodnicy musieli zaryzykować. Niestety bezskutecznie, bo całe spotkanie zakończyło się wynikiem 11:6.

1 miejsce – LO Trzcianka

2 miejsce – LO Czarnków

3 miejsce – Edukacja Lubasz

4 miejsce – ZST Trzcianka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.