TU w Warszawie

W dniach 22-25 kwietnia nasz teatr brał udział w 2. Festiwalu Teatralnym Wolność, który odbył się w Warszawie, a dokładnie w Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejny raz wystawiliśmy spektakl „Szczurzysyn” i mamy przyjemność poinformować, że nasza aktorka Nikola Johymczyk otrzymała tam indywidualną nagrodę aktorską. Jesteśmy bardzo dumni.

Więcej…

W piątek 26 kwietnia 2024r. sala kina Światowid wypełniła się po brzegi. Przybyli tam uczniowie klas maturalnych, członkowie rodziny, młodsze koleżanki i koledzy. Powód był wyjątkowy - uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły.

Więcej…

drużyny

W przeddzień zakończenia roku czwartoklasistów- 25.04.2024r. odbył się mecz MATURZYŚCI vs RESZTA ŚWIATA. Była to ostatnia okazja, aby zobaczyć siatkarskie popisy poszczególnych uczniów w murach naszej szkoły. Mecz ten miał charakter towarzyski i utrzymany był w przyjaznej atmosferze.

Więcej…

drzwi otwarte

W czwartek 25 kwietnia w naszym liceum odbył się Dzień Otwarty. Goście mieli okazję obejrzeć szkołę, spotkać się z uczniami, nauczycielami oraz odwiedzić klasy, w których młodzież przygotowała wiele ciekawych zajęć i atrakcji.

Więcej…

Na arenie naukowej, gdzie wiedza i pasja tworzą symbiotyczny związek, nie ma niczego równie inspirującego jak podróż jednego z młodych umysłów przez wyzwania Olimpiady Biologicznej. Finał 53 Olimpiady Biologicznej za nami. Zmagania konkursowe trwały przez dwa dni trzeciego kwietniowego weekendu na Uniwersytecie Warszawskim.

Więcej…

XXVII Turniej Poezji Mówionej i Śpiewanej 

"Wielka poezja, będąc wielką i będąc poezją, nie może nie zachwycać nas, a więc zachwyca."

Więcej…

Na ścieżce dydaktycznej

19 kwietnia uczniowie klasy 2c o profilu biologiczno-chemicznym udali się na  Uniwersy­tet im. Adama Mic­kie­wi­cza w Poznaniu i uczestniczyli w wykładach pt. „Chemia w słusznej sprawie, czyli o poszukiwaniu nowych kandydatów na leki“ prowadzonych przez profesora UAM dr hab. Michała Antoszczaka.

Więcej…

uczestniczki konkursu z opiekunem

Solve for Tomorrow to ogólnopolski, prestiżowy program edukacyjny organizowany przez firmę Samsung. Celem programu jest rozwijanie kompetencji przyszłości, takich jak kreatywność, krytyczne myślenie, współpraca, komunikacja czy empatia, oraz budowanie poczucia sprawczości w pokoleniu nastolatków. W ramach programu młodzi ludzie mierzą się z aktualnymi wyzwaniami XXI wieku, skupiając się na działaniach lokalnych. W III edycji programu drużyny ze szkół ponadpodstawowych poszukiwały nieszablonowych rozwiązań działań z obszarów: zdrowia, bezpieczeństwa, klimatu lub integracji.

Więcej…

drużyna LO
Dnia 17.04.2024 r. w naszym liceum odbył się Turniej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowiej, na który przyjechały pobliskie szkoły. Nasze dziewczyny zmierzyły się z Zespołem Szkól im. Józefa Nojego w Czarnkowie i po zaciętej walce udało im się wygrać 2:1.

Więcej…

Licznik odwiedzin:

001444133
Dzisiaj: 47
Ten miesiąc: 2.823

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Ranking Perspektyw

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.