W czerwcu bieżącego roku NASK - operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej zorganizował konkurs dla szkół „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Nagrodę stanowiły mobilne pracownie komputerowe obejmujące: 16 laptopów wraz z przenośną szafą, oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów oraz interaktywny monitor. Udział w konkursie polegał na realizacji kursu - „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy” przez możliwie największą grupę uczniów ze szkoły oraz na wykonaniu zadania konkursowego.

Zadanie to polegało na wymyśleniu hasła kampanii w mediach społecznościowych wraz z przykładową treścią postu odnoszącego się do cyberzagrożeń i sposobów ochrony przez cyberatakami. Praca konkursowa powstała pod czujnym okiem nauczycieli informatyki: pani Iwony Magdziarz i pani Weroniki Łukomskiej.
W konkursie wzięło udział 3075 szkół z całego kraju. Z satysfakcją informujemy, że wśród 832 nagrodzonych szkół znalazło się również LO w Czarnkowie. Nagrody dotarły już do szkoły i wzbogaciły wyposażenie szkolnych pracowni.

Licznik odwiedzin:

001411921
Dzisiaj: 174
Ten miesiąc: 174

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Srebrna tarcza

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.