W dniach 22-25 kwietnia nasz teatr brał udział w 2. Festiwalu Teatralnym Wolność, który odbył się w Warszawie, a dokładnie w Muzeum Powstania Warszawskiego. Kolejny raz wystawiliśmy spektakl „Szczurzysyn” i mamy przyjemność poinformować, że nasza aktorka Nikola Johymczyk otrzymała tam indywidualną nagrodę aktorską. Jesteśmy bardzo dumni.

Festiwal chodź konkursowy, nie był wypełniony rywalizacją, a wzajemnym wsparciem ludzi dzielących wspólną pasję. Warto jednak wspomnieć, że spośród 47 nadesłanych zgłoszeń na festiwal Rada Artystyczna zakwalifikowała do finału 6 zespołów teatralnych. 

Z całego serca chcemy podziękować Miejskiemu Centrum Kultury w Czarnkowie, które współfinansowało nasz wyjazd, wszystkim uczestnikom, organizatorom, osobom przeprowadzającym wspaniałe warsztaty przez wszystkie dni wydarzenia oraz absolwentom naszego teatru, którzy na co dzień przebywają w Warszawie i postanowili nas odwiedzić. Wracamy do domu bogatsi w wiedzę, doświadczenia i motywację do dalszego działania.

Weronika Szmyt

Licznik odwiedzin:

001451523
Dzisiaj: 116
Ten miesiąc: 4.847

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Ranking Perspektyw

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.