W dniu 21 maja br. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca IX edycję wojewódzkiego konkursu “Nasz pomysł na ochronę środowiska” organizowanego przez Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. 

Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu było przygotowanie krótkiego filmu lub spotu promującego odnawialne źródła energii. W konkursie wzięło udział łącznie 61 szkół z całego województwa. W zmaganiach konkursowych nasze liceum reprezentowali uczniowie klasy 2d: Antoni Maćkowiak, Michał Kita oraz Rafał Mazurkiewicz. Przygotowana przez nich w formie spotu praca obrazuje bogactwo odnawialnych źródeł energii w naszym powiecie, przedstawia ich zalety, a także zachęca do korzystania z tych naturalnych dóbr. Ich wielki wkład pracy oraz zaangażowanie zaowocowało zwycięstwem i tym samym zdobyciem Nagrody Głównej!🥇 To już po raz trzeci z rzędu nasze liceum triumfuje w tym konkursie! Autorzy pracy otrzymali nagrody rzeczowe – hulajnogi elektryczne, a liceum nagrodę pieniężną w wysokości 5.000 zł oraz tabliczkę pamiątkową. Nagrody zwycięzcom wręczył Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – pan Jacek Bogusławski.

Gratulacje oraz wielkie brawa dla zwycięzców! 👏👏👏 To wielki zaszczyt i duma, mieć takich uczniów i móc pracować z nimi💚

Katarzyna Brzezińska

Licznik odwiedzin:

001451523
Dzisiaj: 116
Ten miesiąc: 4.847

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Ranking Perspektyw

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.