We wtorek 23 stycznia klasa 1c miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach kryminalistycznych na Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile.

Warsztaty dzieliły się na dwie części. Podczas pierwszej z nich byliśmy na zajęciach praktycznych, w trakcie których dowiedzieliśmy się o odkrywaniu i odczytywaniu śladów na miejscach zdarzeń, a później sami mogliśmy się o tym przekonać i odkrywać swoje ślady. W drugiej części wysłuchaliśmy wykładu o entomologii, czyli o tym jak dzięki owadom można odkryć sprawców zbrodni. Warsztaty były świetną okazją do zdobycia wiedzy o tym, jak wiele czynników wpływa na wykrycie sprawców przestępstw. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w takiej lekcji.

                                                                                   Lena Marcinkowska, Kalina Żaczek

 

Licznik odwiedzin:

001565483
Dzisiaj: 380
Ten miesiąc: 692
W tym roku: 28.796

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: sekretariat@loczarnkow.pl

Ranking Perspektyw

srebrna tarcza PERSPEKTYWY

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.