Ostatnie dni minęły na spotkaniach i rozmowach dotyczących nawiązania współpracy pomiędzy naszym ogólniakiem a gimnazjum w Gadebusch. Jako przedstawiciel szkoły w Niemczech odwiedził nas Pan Marcel Lütjohann, który dwa ostatnie dni spędził na spotkaniach z uczniami i rozmowach z nimi w obu językach obcych nauczanych w naszej szkole.

Spotkał się również z Panią Dyrektor, aby omówić wstępne warunki współpracy, która zapowiada się bardzo owocnie. Pan Lütjohann był pod wrażeniem poziomu języka obcego naszych uczniów, wyposażenia technicznego sal lekcyjnych, a także otwartości i serdeczności, z którymi się zetknął po przyjeździe do Czarnkowa. Szczególne wrażenie wywarła na naszym gościu klasa 2b, która nie tylko w przemiłej atmosferze prowadziła z nim konwersację w jego ojczystym języku, ale z bardzo dobrym efektem próbowała go uczyć języka polskiego:)
Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!
Koordynator projektu
Małgorzata Urbańska

Licznik odwiedzin:

001453159
Dzisiaj: 3
Ten miesiąc: 954

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Ranking Perspektyw

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.