W tym czasie jesteśmy niejako zmuszeni do spędzania czasu samotnie w domu.  Mimo to, nasz rozwój nie musi stać w miejscu, wręcz przeciwnie! Wreszcie znajdziemy trochę czasu na odkrywanie nowych zainteresowań albo rozwijanie zdolności.

Osobiście jestem wielkim miłośnikiem czytania książek. Większość bibliotek rozpoczęła już swoją działalność, więc nic nie stoi na przeszkodzie by rzucić się w wir czytania.  Przeczytałam już całą sagę Wiedźmina, którą gorąco polecam. Trzymająca w napięciu akcja, ciekawa fabuła i nuta niewybrednego humoru. Warto sięgnąć po książkę, zanim obejrzy się serial.

Seriale i filmy to kolejny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Nie należę do serialomaniaków, za to filmy kocham całym sercem. Rozwijam się też kulinarnie, stworzyłam własny ogródek oraz rozpoczęłam naukę wyszywania.

Jeśli zdarza się dzień, w którym nie mam ochoty nic robić, to też jest okej! Czasem trzeba się naładować energią i poleżeć w łóżku. Najbardziej liczy się to, żebyśmy czuli się po prostu dobrze.

4.png3.png9.png9.png3.png3.png
Dzisiaj254
Wczoraj783
W tym tygodniu1809
W tym miesiącu1037
Od 1 grudnia 2018439933

Aktualnie na stronie

5
gości