3a w Bieszczadach

Koniec roku szkolnego to na szczęście nie tylko sprawdziany, ale i chwila relaksu. Dla klasy 3a była to pięciodniowa wycieczka w Bieszczady. Nasza przygoda rozpoczęła się w ostatnią niedzielę we Wronkach skąd pojechaliśmy pociągiem do Rzeszowa, a dalej do Sanoka i Ustrzyk Dolnych. Naszym celem i miejscem pobytu były jednak Ustrzyki Górne.

Więcej…

3d na kajakach
W miniony piątek, w promieniach porannego słońca, uczniowie klasy IIID udali się do czarnkowskiej Mariny, by wziąć udział w spływie kajakowym. Pod czujnym okiem nauczyciela wf -pana Sławomira Kruegera przepłynęli bezpiecznie do Góry nad Notecią.

Więcej…

reprezentacja LO w turnieju siatkówki z nauczycielem WF

Dnia 22.05.2023r. odbyły się zawody siatkówki plażowej nad jeziorem LOGO w Trzciance. Nasza szkoła wystawiła do boju dwie utalentowane drużyny - dziewcząt w składzie: Alicja Czarnecka, Michalina Bonk i Julia Wiśniewska oraz chłopców: Łukasz Sroka, Jakub Sroka i Ziemowit Kot.

Więcej…

uczestniczki konkutrsu

W dniu 16 maja br. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca VIII edycję wojewódzkiego konkursu “Nasz pomysł na ochronę środowiska”.  Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu było przygotowanie scenariusza przyrodniczej gry terenowej pod hasłem: “Poznaję i dbam o lokalną przyrodę”.

Więcej…

uczestnicy OKR

Nasza uczennica, aktorka Teatru TU Nikola Johymczyk zajmując II miejsce w eliminacjach wojewódzkich 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Turnieju Teatrów Jednego Aktora uzyskała awans do finałowego konkursu nagrań, który odbędzie się w Słupsku, za monodram "Stopklatka" na podstawie tekstu Maliny Prześlugi pod tym samym tytułem. Ponadto Nikola otrzymała nagrodę finansową w wysokości 400zł ufundowaną przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

Więcej…

Złota Dziesiątka Absolwentów

„Celem nie jest koniec drogi, tylko posuwanie się naprzód”
28 kwietnia br. nasi Maturzyści zrobili krok naprzód, pozostawiając za sobą znaną im dotychczas rzeczywistość i wyruszyli w nowy, nieznany świat. Zanim to jednak nastąpiło, młodsi koledzy i koleżanki z klasy 3a oraz 1d wraz z wychowawcami przygotowali dla Abiturientów pożegnanie, które przypomniało im o wspaniałych chwilach spędzonych w murach naszej szkoły. Wiele ciepłych słów w stronę czwartoklasistów skierowała Pani Dyrektor Agnieszka Adamczyk, a następnie Wicestarosta powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Pan Sławomir Kryger.

Więcej…

dzrwi otwarte

Sięgaj po marzenia! W dniu 27 kwietnia2023 r. w naszym liceum odbyły się tzw. drzwi otwarte. Zwiedzających mógł mile zaskoczyć wygląd naszych uczniów, ponieważ przebrali się za postacie z dobrze znanych filmów i bajek, takich jak Barbie, Shrek, Matrix, Piraci z Karaibów, Ranczo i wiele innych. Trzeba przyznać, że kreatywność naszych koleżanek i kolegów nie zna granic!

Więcej…

27 kwietnia nasze czarnkowskie liceum zadrżało… Maturzyści, miłośnicy sportu, zagrali swój ostatni mecz w siatkówkę. Po jednej stronie boiska stanęli przyszli absolwenci: Julka, Marta, Maja, Michalina, Olga, Alan, Łukasz i Kacper. Ich przeciwnikami byli młodsi uczniowie, który zapragnęli zagrać parę pożegnalnych setów, z kończącymi w dniu jutrzejszym szkołę, starszymi kolegami.

Więcej…

Piotr w finale konkursu

Dnia 1 kwietnia 2023 roku na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej PP uczeń naszego liceum Piotr Mikołajewski, przystąpił do finału dwuetapowego konkursu wiedzy z fizyki „inPUT” dla uczniów szkół średnich. Znamy już wyniki, Piotr rywalizując ze stu dwudziestoma uczniami szkół średnich w pierwszym etapie konkursu i czterdziestoma ośmioma w finale, zakończył zmagania, klasyfikując się na VI miejscu i uzyskując tytuł finalisty konkursu.

Więcej…

Licznik odwiedzin:

001376641
Dzisiaj: 2
Ten miesiąc: 2

Kontakt:

Liceum Ogólnokształcące
im. Janka z Czarnkowa
ul. Kościuszki 92
64-700 Czarnków

tel. kom. 695 941 590
e-mail: liceumwczarnkowie@o2.pl

Srebrna tarcza

Wirtualny spacer

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.